Medycyna estetyczna w Serafin Clinic Gliwice

Serafin Clinic Gliwice to nowoczesne centrum medyczne, które oferuje kompleksowe usługi z zakresu wielu dziedzin. Jedną z naszych specjalności jest medycyna estetyczna. Do dyspozycji Pacjentów oddajemy nowoczesne gabinety, w których lekarze medycyny estetycznej dokładają wszelkich starań, by poprawić ich jakość życia. Wierzymy, że dzięki zabiegom z zakresu medycyny estetycznej można poczuć się lepiej, piękniej i pewniej.

Medycyna estetyczna jest uzupełnieniem luki pomiędzy kosmetologią, a chirurgią estetyczną. Obejmuje małoinwazyjne i bezpieczne procedury, pozwalające bez rezygnacji z codziennych aktywności poprawić defekty urody. Za sprawą ingerencji w głębsze warstwy skóry, przy stosunkowo niewielkim obciążeniu organizmu, możliwe jest uzyskanie lepszych efektów wizualnych aniżeli ma to miejsce przy zabiegach kosmetycznych. Lekarz medycyny estetycznej Gliwice w naszej klinice wykonuje szereg różnych działań, stosując m.in. botoks, nici PDO, kwas hialuronowy czy osocze bogatopyłkowe. Więcej informacji na temat oferty medycyny estetycznej w Gliwicach znajdziesz poniżej!

Jeśli potrzebujesz więcej informacji zadzwoń 690 807 090 lub odwiedź zakładkę kontakt

Lekarz medycyny estetycznej Gliwice

Zgodnie z definicją, medycyna estetyczna jest działem medycyny zajmującym się zapewnieniem wysokiej jakości życia ludzi zdrowych, za sprawą działań zapobiegawczych starzeniu się skóry i w kolejnym etapie działań rekonstrukcyjnych, mających na celu odtworzyć stan sprzed tego procesu. Dziedzina ta obejmuje przede wszystkim zabiegi o nieinwazyjnym lub małoinwazyjnym stopniu działania, wykonywane przez lekarzy medycyny estetycznej. Wyłącznym i nadrzędnym jej celem jest poprawienie fizycznej atrakcyjności pacjenta, co ma przełożenie na wiele innych aspektów jego życia.

Lekarz medycyny estetycznej Gliwice to osoba, której możesz powierzyć swój wygląd, by cieszyć się efektami wizualnymi, jakich pragniesz, bez konieczności wykonywania zabiegów inwazyjnych. W centrum medycznym Serafin Clinic łączymy pasję, wiedzę, doświadczenie, profesjonalizm oraz przyjazną atmosferę, stawiając przy tym na Twoje dobro i bezpieczeństwo.

Pragniemy, aby wszelkie zabiegi służyły zdrowiu i pięknu, a przede wszystkim były przeprowadzone w satysfakcjonujący sposób. Zawsze więc stawiamy na indywidualne podejście do Pacjenta i jego problemu, a każdy zabieg poprzedzony jest kompleksowym wywiadem. Lekarz medycyny estetycznej Gliwice chce wiedzieć, jakie efekty pragniesz osiągnąć, ale też upewnić się, czy nie ma co do tego żadnych przeciwwskazań. Pamiętaj – Twoje zdrowie i dobro są na pierwszym miejscu!

Medycyna estetyczna Gliwice – nasza oferta

Naszą ofertę medycyny estetycznej Gliwice kierujemy zarówno do pań, jak i panów. Celem naszych działań jest dostarczanie wysokiej jakości świadczeń, uwzględniając nowoczesną technologię, najwyższej jakości sprzęt i preparaty oraz przede wszystkim profesjonalizm lekarzy i całego personelu Serafin Clinic. Aby dostarczyć Ci satysfakcjonujące rozwiązania, posiadamy szeroką ofertę zabiegów i wciąż ją rozszerzamy o nowe pozycje. Obecnie możesz u nas zdecydować się na przykład na:

  • mezoterapię;
  • powiększanie ust Gliwice;
  • peptydową terapię włosów;
  • lifting;
  • redukcję zmarszczek;
  • botoks;
  • osocze bogatopyłkowe;
  • kwas hialuronowy;
  • nici PDO;
  • oraz wiele innych zabiegów.

Poznaj pełną ofertę medycyny estetycznej Gliwice w centrum medycznym Serafin Clinic i umów się na wizytę! Gwarantujemy szybki termin wizyty, komfortowe warunki i kompleksową troskę o Twoje bezpieczeństwo oraz satysfakcję. Zapraszamy!

Dane teleadresowe

ul. Daszyńskiego 34
44-100 Gliwice

+48 32 7019000

NIP: 627-237-92-58
REGON: 241772196

Rezerwacja wizyty

Mapa

Wyślij wiadomość

Zadzwoń