ZESPÓŁ

dr Dawid Serafin

dawid1

dr Dawid Serafin

Specjalista ginekologii i położnictwa

 Swoją karierę zawodową rozpoczął w Klinice Chirurgii St Berhard Hospital w Kamp-Lintfort w Niemczech. Przez rok kształcił się i nabierał doświadczenia w zakresie chirurgii plastycznej. Doświadczenie w zakresie patologii ciąży zdobywał pracując na klinice Patologii Ciąży w Rudzie Śląskiej. W trakcie swojej kariery zawodowej uczestniczył w wielu konferencjach krajowych i zagranicznych m. in. w Bostonie, San Francisco, Monachium czy Lizbonie z zakresu leczenia niepłodności, ginekologii jak również ginekologii estetycznej. Obecnie pracując w Klinice Gyncentrum w Katowicach zajmuje się leczeniem niepłodności, przeprowadzaniem zabiegów in vitro oraz jest specjalistą w zakresie laserowej ginekologii estetycznej oraz specjalistą w zakresie wypełnień i rewitalizacji okolic intymnych przy użyciu kwasu hialuronowego

Jako specjalista w zakresie ginekologii estetycznej, jest ekspertem i jednocześnie lekarzem przeprowadzającym szkolenia w tym zakresie. Jest również wykładowcą na wielu konferencjach naukowych poświęconych ginekologii estetycznej.

Dzięki swojemu doświadczeniu w wąskiej dziedzinie ginekologii jaką jest ginekologia estetyczna był ekspertem cytowanym w wielu magazynach, czasopismach i telewizji m. in. Puls medycyny , Focus czy Dzień Dobry TVN .

dr Magdalena Serafin

magda_serafin

Dr Magdalena Serafin

Specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej

Jest specjalistą w zakresie radiologii i diagnostyki obrazowej. Początki swej kariery rozpoczęła pracują na Klinice Chorób wewnętrznych Uniwersytetu Duesseldorf w Niemczech.

Dzięki tej pracy obecnie jako diagnosta potrafi spojrzeć w swej pracy również jako lekarz internista. Szkolenie specjalizacyjne  w Klinice Radiologii i Diagnostyki Obrazowej w Zabrzu pozwoliło zdobyć szeroką wiedzę w zakresie diagnostyki, dzięki współpracy ze większością oddziałów klinicznych  na Śląsku.  Jako jeden z pierwszych lekarzy , egzamin specjalizacyjny zdawała poza granicami naszego kraju w języku angielskim w Belek Turcji.

Jest specjalistą w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej. Jest cenionym radiologiem posiadającym dużą wiedzę w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej, tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego, szczególnie w zakresie diagnostyki onkologicznej. Obecnie jest pracownikiem Instytutu Onkologii im. Marii Curie-Skłodowskiej w Gliwicach oraz ordynatorem Zakładu Radiologii Szpitala w Toszku.

dr n. med Piotr Schneiberg

PIOTR_Schneiberg

dr n. med Piotr Schneiberg

Specjalista chorób wewnętrznych

Dzięki swej szerokiej wiedzy i ponad 30 lat doświadczenia, sprawdza się jako diagnosta i lekarz w każdych nawet najrzadszych jednostkach chorobowych. Specjalizuje się w diagnostyce kardiologicznej i  diabetologicznej. Bierze udział w corocznych zjazdach krajowych i zagranicznych, cały czas podnosząc swą wiedzę o najnowsze doniesienia medyczne. Jest ordynatorem najprawdopodobniej najprężniej działającego oddziału internistycznego na Śląsku.

dr Magdalena Cieciura

lekarz1

dr Magdalena Cieciura

Specjalizuje się ginekologii i położnictwa

Jest lekarzem z olbrzymim doświadczeniem w zakresie położnictwa. Pracuje w Szpitalu Miejskim w Rudzie Śląskiej, gdzie na co dzień zajmuje się leczeniem pacjentek na oddziale patologii ciąży.

dr Piotr Malec

lekarz1

dr Piotr Malec

Specjalizuje się w radioterapii onkologicznej

Ukończył Śląską Akademię Medyczną Wydział Lekarski w Zabrzu w roku 2006, następnie odbył staż w Szpitalu Specjalistycznym nr 2 w Bytomiu, zakończony złożeniem Lekarskiego Egzaminu Państwowego. W latach 2008-2009 pracował w Klinice Chorób Wewnętrznych, Angiologii i Medycyny Fizykalnej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W codziennej praktyce klinicznej jego główną uwagę przykuwali pacjenci z chorobami nowotworowymi. Dlatego od 2009 roku jest pracownikiem Zakładu Radioterapii Centrum Onkologii IMSC, Oddziału w Gliwicach, gdzie ukończył szkolenie specjalizacyjne z Radioterapii Onkologicznej. Jego główne zainteresowania to nowotwory kości oraz skóry oraz szeroko pojęta profilaktyka chorób nowotworowych poprzez promocję zdrowego trybu życia. Członek Europejskiego Towarzystwa Radioterapii Onkologicznej, Polskiego Towarzystwa Onkologicznego, Śląskiego Oddziału Onkologii Klinicznej, Wojewódzkiego Ośrodka Koordynującego Programy Populacyjne. Prywatnie początkujący tenisista.

Świetny specjalista w zakresie diagnostyki i leczenia schorzeń onkologicznych. Obecnie pracuje w Instytucie Onkologii im. Marii Curie – Skłodowskiej w Gliwicach, gdzie zajmuje się radioterapią onkologiczną.

lek. Andrzej Kędzierski

lekarz1

lek. Andrzej Kędzierski

Specjalista urolog

Świetny specjalista z długoletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w diagnostyce męskich przyczyn niepłodności.

dr Marta Maksym

marta maksym

dr Marta Maksym

Specjalizuje się ginekologii i położnictwa

Jest świetnym diagnostą w zakresie patologii ciąży. Na co dzień pracuje w Szpitalu  Wielospecjalistycznym w Gliwicach gdzie zajmuje się przede wszystkim diagnostyką ultrasonograficzną kobiet ciężarnych.

dr Jarosław Maczuch

jarek_maczuch

dr Jarosław Maczuch

Specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej

Jest lekarzem pracującym na oddziale Radiologii i Diagnostyki Obrazowej Wojewódzkiego Szpitala Chirurgii Urazowej w Piekarach Śląskich. Od wielu lat zajmuje się diagnostyką ultrasonograficzną stawów oraz diagnostyką dopplerowską naczyń.

dr n. med. Jacek Sikora

jacek sikora

dr n. med. Jacek Sikora

Specjalista kardiolog

Świetny specjalista kardiolog. Na co dzień pracujący w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu.

dr Maciej Gabryel

maciej_gabryel

dr Maciej Gabryel

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Pan doktor jest uznanym specjalistą diagnostyki i leczenia schorzeń narządów ruchu. Dzięki pracy w ośrodku Sport Klinika w Żorach zdobył ogromne doświadczenie w leczeniu nawet najcięższych schorzeń ortopedycznych.

dr Maja Włostowska

lekarz1

dr Maja Włostowska

Specjalista gastrolog, internista

I am text block. Click edit button to change this text.

dr Paweł Nawrocki

lekarz1

dr Paweł Nawrocki

Specjalista chirurgii ogólnej

Jest specjalistą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie chirurgii. Obecnie sprawuje obowiązki ordynatora oddziału chirurgii w 106 Szpitalu Wielospecjalistycznym w Gliwicach. Świetny diagnosta, doświadczony chirurg.

dr Piotr Włostowski
piotr _wlostowski

dr Piotr Włostowski

Specjalista chirurgii

Jest świetnym specjalistą w zakresie chirurgii. Specjalizuje się w dermatochirurgii – wąskiej specjalizacji zajmującej się usuwaniu wszelkich zmian skórnych w sposób miało inwazyjny.

dr Krystyna Wołoszyńska-Preidl

lekarz1

dr Krystyna Wołoszyńska-Preidl

Specjalista patomorfologii

I am text block. Click edit button to change this text.

dr hab. n. med. Aleksandra Jezela- Stanek

aleksandra_malec

dr hab. n. med. Aleksandra Jezela- Stanek

Specjalista genetyki klinicznej

Jeden z najlepszych na Śląsku specjalistów z zakresu genetyki klinicznej. Na co dzień specjalizuje się w diagnostyce wad wrodzonych płodów oraz ocenie genetycznej nawykowych poronień.

KONTAKT

Dane teleadresowe

ul. Daszyńskiego 34
44-100 Gliwice

+48 690 80 70 90

NIP: 627-237-92-58
REGON: 241772196

Rezerwacja wizyty

Mapa

Wyślij wiadomość

Zadzwoń