Najczęściej wykonywane zabiegi ginekologii estetycznej

Przedstawiamy listę najczęściej wybieranych zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej:

 

 

LABIOPLASTYKA

Jest to zabieg mający na celu korektę warg sromowych większych lub mniejszych, których asymetria czy deformacja może utrudniać normalne funkcjonowanie w życiu codziennym. Może to być zarówno odczuwanie bólu, jak i problemy z higieną intymną, uprawianiem sportu i aktywnością seksualną.

Zabieg dedykowany jest kobietom w każdym wieku. Jego wykonanie może być warunkowane potrzebą zarówno kosmetyczną jak dyskomfortem spowodowanym przez przerost warg sromowych. Istotą zabiegu jest przywrócenie prawidłowej budowy anatomicznej okolic intymnych, przeszkadzającej w codziennym funkcjonowaniu oraz osiągnięcie wysoce zadowalającego efektu kosmetycznego.


WAGINOPLASTYKA

Jest to zabieg operacyjny mający na celu zwężenie światła pochwy, nadmiar zwiotczałych tkanek zostaje usunięty aby przywrócić prawidłową budowę oraz szerokość pochwy.

Zabieg jest dedykowany dla kobiet cierpiących na rozciągniecie okrężnych mięśni pochwy przez przebyte porody, zmagających się z nadwagą lub wadami wrodzonymi budowy tych okolic.


PERINEOPLASTYKA

Perineoplastyka jest to zabieg z zakresu ginekologii estetycznej i rekonstrukcyjnej mający na celu zredukowanie poszerzonego wejścia do pochwy. Przeprowadza się go gdy wymagana jest rekonstrukcja przedsionka pochwy i krocza. Często wykonywany jest równocześnie z plastyką pochwy, czyli waginoplastyką.

Zabieg jest dedykowany kobietom uskarżającym się na poszerzone lub zniekształcone wejście do pochwy. Do deformacji najczęściej dochodzi w wyniku urazów okołoporodowych. Zabieg umożliwia usunięcie blizn poporodowych oraz bolesnych zrostów.


„ZASTRZYK MIŁOŚCI”

Jest to niechirurgiczny i bezpieczny zabieg, polegający na małoinwazyjnym wstrzyknięciu kwasu hialuronowego w okolice intymne punktu G – najbardziej erogennej strefy kobiecej w celu jego uwydatnienia, powiększenia i ujędrnienia oraz ostrzyknięciu okolic łechtaczki.

Zabieg dedykowany jest kobietom nie czerpiącym pełnej satysfakcji ze stosunków seksualnych oraz paniom chcącym zintensyfikować doznania.


MODELOWANIE WARG SROMOWYCH KWASEM HIALURONOWYM

Zabieg polega na podaniu kwasu hialuronowego w okolice warg sromowych uwydatniając je oraz nadając prawidłowy kształt i objętość. Kwas hialuronowy nawilża i wspomaga rewitalizację tkanek.

Zabieg dedykowany jest paniom chcącym poprawić wygląd okolic intymnych. Dysproporcje mogą pojawić się po znacznej utracie wagi, po porodzie lub ze względu na starzenie się i utratę elastyczności tkanek.


Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń lub napisz do nas!

 

Aktualności , , , ,
About admin

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń